10.Targi Natura Food i 6. Targi beECO | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

10.Targi Natura Food i 6. Targi beECO

Miejsce
Łodź
Organizator
Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa
Data
13 października 2017

13-15 października w Łodzi odbędzie się X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz szósta edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO. Targi na stałe wpisały się w kalendarz imprez wystawienniczych w Polsce i w Europie dedykowanych branży produktów ekologicznych i naturalnych. 

NATURA FOOD i beECO to imprezy o ugruntowanej pozycji, na które branża czeka z niecierpliwością. Co roku obecni są liczni stali wystawcy – znani już dobrze naszym odwiedzającym, jak również pojawiają się nowe firmy oferując szeroką gamę ciekawych produktów i rozwiązań, które dopiero co pojawiły się na rynku. Każdy odwiedzający Targi, który związany jest zawodowo z branżą biożywności i produktami ekologicznymi lub też odwiedza wydarzenie jako miłośnik i propagator zdrowego stylu życia, z całą pewnością znajdzie coś dla siebie.

O tym, że targi NATURA FOOD i beECO to największe wydarzenie bioproduktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej świadczą liczby. Poprzednia edycja okazała się rekordową pod względem wystawców: blisko 370 firm z Polski, Czech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Litwy, Austrii, Szwecji czy Ukrainy, ale również pod względem liczby odwiedzających – 12 tysięcy osób. Myślę, że tak dobry wynik został osiągnięty dzięki różnorodnej ofercie wystawienniczej, jak również poprzez organizację interesujący wydarzeń towarzyszących przygotowanych z myślą o przedstawicielach branży oraz świadomych i wymagających koneserach stylu eko – mówi Agata Szczepaniak – Kierownik Projektu. Niewątpliwie dużym zainteresowaniem cieszą się również wydarzenia branżowe czyli: Akademia Biokuriera, BIObiznes Forum oraz IV Forum EKObranży. Ma to odzwierciedlenie zarówno w liczbie uczestników, jak i bardzo pozytywnych opiniach dotyczących wysokiego poziomu merytorycznego tych inicjatyw. Na tak pochlebną opinię miają również wpływ wykłady i szkolenia prowadzone przez naszych wystawców, m.in.: FairTrade Polska, Holostic Polska, dr h.c. Peter Jentschura, dr Gabriel Janowski, Szarłat  czy Cinna Produkty Zdrowia, a także pokazy kulinarne oraz szkolenia dla młodzieży.

Tegoroczna edycja targów zapowiada się równie interesująco, czego dowodem jest ogromne zainteresowanie producentów, dystrybutorów i hurtowników udziałem w naszym wydarzeniu. Jak co roku przygotowywany jest również bogaty program wydarzeń towarzyszących skierowanych zarówno do branży, jak i konsumentów oraz miłośników zdrowego stylu życia i smakoszy. Wśród najważniejszych punktów programu znajdą się Akademia Biokuriera, Forum EKObranży, BIObiznes Forum,  2 Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych i 2 Forum Alergii oraz pokazy kulinarne, konkursy oraz porady, bezpłatne badania, pokazy makijażu.

Honorowym Patronem Targów jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Związek Województw RP, Wojewoda Łódzki oraz Marszałek Województwa Łódzkiego i Prezydent Miasta Łodzi.

Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa.

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Kalendarium
Tagi
Data dodania
7 lipca 2017

Podobne artykuły

5. Galicyjskie Smaki Wczoraj, Dziś i Jutro

7 czerwca 2018

14 lipca w Narolu, w ramach 19. Jarmarku Galicyjskiego - Smaki Roztocza, odbędzie się 5. edycja konkursu kulinarnego Galicyjskie Smaki Wczoraj, Dziś i Jutro. Konkurs w kategorii kucharze profesjonalni nominowany jest do Kulinarnego Pucharu Polski 2018.

przeczytaj całość

Noc Restauracji 2018 – Smaki Polski.

5 czerwca 2018

Noc Restauracji zmienia formułę i staje się formatem ogólnopolskim. 6-8 lipca w autorskich restauracjach w całym kraju szefowie kuchni podawać będą własne interpretacje polskich smaków.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Nikodem Pankowiak

tel. (61) 851 37 08
nikodemp@poradnikrestauratora.com.pl