4. Targi Poznań Vision | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 19 rok na rynku

4. Targi Poznań Vision

Miejsce
Poznań
Organizator
Chefs Culinar
Data
18 września 2017

Już 18 i 19 września 4. edycja targów Poznań Vision. Kulinarna uczta odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej Arena. Dla gości przygotowano mnóstwo atrakcji: degustacje w ciemnościach Dark Restaurant, pokazy rozbioru mięsa, live cooking i prezentacje tajników nowoczesnej floty Chefs Culinar. Tu każdy znajdzie coś dla siebie – od nowości produktowych, przez najbardziej aktualne trendy gastronomiczne po mocną dawkę inspiracji. W ramach prestiżowego konkursu Chefs Culinar Cup najlepsi kucharze z całej Polski będą rywalizować o tytuł mistrza Chefs Culinar. Ich kunszt kulinarny oceni znakomite jury w składzie: Robert Skubisz (Amber Room, Warszawa), Maciej Rosiński (Affogato Restaurant, Łódź) i Ernest Jagodziński (Autentyk Restaurant, Poznań). Nad przebiegiem i organizacją konkursu czuwać będą doradcy kulinarni – Jacek Fedde i Rafał Soroczyński. Impreza ma charakter zamknięty. Poradnik Restauratora jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

Kategoria
Kalendarium
Tagi
Data dodania
28 sierpnia 2017
Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!

Galeria


Podobne artykuły

Arte Culinaria Italiana

10 listopada 2017

9-11 marca 2018 r. w Hotelu Blue Diamond Active SPA **** w Trzebownisku k/Rzeszowa odbędzie się 13. edycja konkurs włoskiej sztuki kulinarnej Arte Culinaria Italiana.

przeczytaj całość

Targi Mazury HoReCa w kwietniu

31 października 2017

Targi Mazury HoReCa to największe wydarzenie dla branży gastronomicznej, hotelarskiej i cateringowej w północno-wschodniej Polsce. Odbywają się w regionie słynącym nie tylko z walorów turystycznych i przyrodniczych, ale także z doskonałych, wielokrotnie nagradzanych produktów regionalnych i usług gastronomicznych. Już w kwietniu (17-18.04.2018) odbędzie się trzecia edycja imprezy.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Nikodem Pankowiak

tel. (61) 851 37 08
nikodemp@poradnikrestauratora.com.pl