4. Targi Poznań Vision | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 19 rok na rynku

4. Targi Poznań Vision

Miejsce
Poznań
Organizator
Chefs Culinar
Data
18 września 2017

Już 18 i 19 września 4. edycja targów Poznań Vision. Kulinarna uczta odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej Arena. Dla gości przygotowano mnóstwo atrakcji: degustacje w ciemnościach Dark Restaurant, pokazy rozbioru mięsa, live cooking i prezentacje tajników nowoczesnej floty Chefs Culinar. Tu każdy znajdzie coś dla siebie – od nowości produktowych, przez najbardziej aktualne trendy gastronomiczne po mocną dawkę inspiracji. W ramach prestiżowego konkursu Chefs Culinar Cup najlepsi kucharze z całej Polski będą rywalizować o tytuł mistrza Chefs Culinar. Ich kunszt kulinarny oceni znakomite jury w składzie: Robert Skubisz (Amber Room, Warszawa), Maciej Rosiński (Affogato Restaurant, Łódź) i Ernest Jagodziński (Autentyk Restaurant, Poznań). Nad przebiegiem i organizacją konkursu czuwać będą doradcy kulinarni – Jacek Fedde i Rafał Soroczyński. Impreza ma charakter zamknięty. Poradnik Restauratora jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

Kategoria
Kalendarium
Tagi
Data dodania
28 sierpnia 2017
Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!

Galeria


Podobne artykuły

Festiwal Smaków Utraconych

1 września 2017

21-24 września, w wybranych restauracjach na terenie całego kraju, odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu Smaków Utraconych. Jest to unikatowa akcja zainicjowana przez Kuchnia Odnaleziona i Vine Bridge new polish cuisine mająca na celu przywracanie starych, domowych przepisów, które znikają wraz z odejściem ich autorów.

przeczytaj całość

6. Kulinarny Rajd Mistrzów

1 września 2017

10 listopada w Haston City Hotel we Wrocławiu odbędzie się 6. Kulinarny Rajd Mistrzów 2017. W jury zasiądą – Jerzy Pasikowski, Marcin Budynek, Robert Sowa, Teo Vafidis i Karol Okrasa. Organizatorzy to: Polish Prestige Hotels i Haston City Hotel.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Nikodem Pankowiak

tel. (61) 851 37 08
nikodemp@poradnikrestauratora.com.pl