Artykuly | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Bogata oferta dla HoReCa na targach WorldFood Warsaw

22 marca 2018

Kuchnie różnych krajów, najlepsze produkty żywnościowe, specjalności regionalne, napoje i soki naturalne, słodkie i pikantne przekąski a wszystko pachnące ziołami i przyprawami z całego świata zaprezentowane przez znanych kucharzy – to wszystko czeka na Państwa podczas targów WorldFood Warsaw – 10-12 kwietnia w halach EXPO XXI Warszawa.

przeczytaj całość

Optymistyczne prognozy dla branży hotelarskiej

22 marca 2018

Sektor hotelowy w Polsce przeżywa obecnie okres intensywnego wzrostu. Ma to odzwierciedlenie zarówno w rosnącej nowej podaży na rynku, w coraz większym zainteresowaniu tą częścią Europy nowych marek hotelowych dotychczas nieobecnych w Polsce, zwiększonym popycie na usługi hotelowe, a także rosnących wynikach operacyjnych hoteli i obłożeniu pokoi hotelowych – wynika z raportu przygotowanego przez Knight Frank.

przeczytaj całość

Konkursy kulinarne podczas Mazury HoReCa – ostatni tydzień zgłoszeń

22 marca 2018

Trzecia edycja targów Mazury HoReCa to także trzecia edycja prestiżowych konkursów kulinarnych dla profesjonalistów i uczniów szkół gastronomicznych. Zainteresowani udziałem muszą się spieszyć, zgłoszenia można wysyłać tylko do 30 marca.

przeczytaj całość

Costa Coffee w Millenium Hall w Rzeszowie

22 marca 2018

Costa Coffee dotarła do Rzeszowa. Sieć otworzyła swój pierwszy lokal w największym na Podkarpaciu Centrum Kulturalno-Handlowym − Millenium Hall i tym samym jest już obecna w 23 miastach Polski.

przeczytaj całość

Manor House SPA wyróżniony przez BCC

22 marca 2018

Business Centre Club wyróżnił najlepszych polskich przedsiębiorców w konkursie Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu 2017. Nagroda jest przyznawana firmom i ich szefom, którzy kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu. Wśród grona nominowanych znalazł się mazowiecki hotel Manor House SPA.

przeczytaj całość

5. Spotkanie Gastronomiczne Allfood 2018

21 marca 2018

Odbyło się w hotelu Aquarius SPA***** w Kołobrzegu. W ten sposób świętowano 5-lecie działalności firmy Allfood. W trakcie imprezy pokaz gastronomiczny poprowadził Karol Okrasa.

przeczytaj całość

Święto branży HoReCa

21 marca 2018

21-23 marca, w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie odbędą się 22. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz 11. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel. To wydarzenia na światowym poziomie, na których każdy związany z branżą HoReCa po prostu musi być!

przeczytaj całość

International Chef Culinary Cup

21 marca 2018

21 marca na Targach EuroGastro w Warszawie odbędzie się 3. edycja konkursu kulinarnego Chef Culinary Cup pod patronatem Jerzego Pasikowskiego, tym razem w odsłonie międzynarodowej, jako International Chef Culinary Cup.

przeczytaj całość

Goût de France/Good France

21 marca 2018

21 marca odbędzie się już 4. edycja Goût de France / Good France. Jej celem jest zjednoczenie szefów kuchni z pięciu kontynentów, by wspólnie obchodzić święto gastronomii francuskiej.

przeczytaj całość

Wręczenia nagród Aig Prix oraz Ars Coquinaria

21 marca 2018

16 marca w Hotelu Bristol w Warszawie odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród AIG PRIX oraz ARS COQUINARIA. W tegorocznej ceremonii udział wziął gość specjalny – hiszpański szef kuchni Paco Pérez wyróżniony łącznie 5 gwiazdkami Przewodnika Michelin. W gali uczestniczyli m.in. Dyrektor Generalna Ministerstwa Sportu i Turystyki Alicja Omięcka, Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Paweł Orłowski, a także ambasadorowie Hiszpanii oraz Meksyku – krajów o niezwykle rozwiniętym poziomie gastronomii.

przeczytaj całość

Strony

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Nikodem Pankowiak

tel. (61) 851 37 08
nikodemp@poradnikrestauratora.com.pl