Festiwal Smaków Utraconych | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 19 rok na rynku

Festiwal Smaków Utraconych

Miejsce
cała Polska
Organizator
Kuchnia Odnaleziona i Vine Bridge new polish cuisine
Data
21 września 2017

21-24 września, w wybranych restauracjach na terenie całego kraju, odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu Smaków Utraconych. Jest  to unikatowa akcja zainicjowana przez Kuchnia Odnaleziona i Vine Bridge new polish cuisine mająca na celu przywracanie starych, domowych przepisów, które znikają wraz z odejściem ich autorów. – Uważamy, że są niezmiernie atrakcyjne i stanowią część naszej tożsamości i kultury narodowej, a co za tym idzie, warte są przypominania i wprowadzania do kulinarnego obiegu. W kilkudziesięciu polskich restauracjach zjeść będzie można zapomniane dania kuchni regionalnych, a także zapoznać się z oryginalnymi, często spisanymi ręcznie przepisami, na podstawie których dania przygotowano. Wspólnie ze wszystkimi uczestniczącymi w Festiwalu Smaków Utraconych restauracjami, pragniemy inaugurować Święto kuchni polskiej propagujące polskie znakomite dania – mówi organizator wydarzenia.

Kategoria
Kalendarium
Tagi
Data dodania
1 września 2017
Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!

Galeria


Podobne artykuły

6. Kulinarny Rajd Mistrzów

1 września 2017

10 listopada w Haston City Hotel we Wrocławiu odbędzie się 6. Kulinarny Rajd Mistrzów 2017. W jury zasiądą – Jerzy Pasikowski, Marcin Budynek, Robert Sowa, Teo Vafidis i Karol Okrasa. Organizatorzy to: Polish Prestige Hotels i Haston City Hotel.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Nikodem Pankowiak

tel. (61) 851 37 08
nikodemp@poradnikrestauratora.com.pl