Kalendarium | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 19 rok na rynku

Wybierz datę

Polscy Kucharze Seniorom „Świeć Betlejemska Gwiazdo”

19 grudnia 2017
Miejsce: Folvark Klimosz w Pogwizdowie koło Cieszyna
Organizator: Michał Bałazy

19 grudnia w Folvarku Klimosz w Pogwizdowie koło Cieszyna odbędzie się niezwykłe kulturalno-kulinarne wydarzenie czyli Polscy Kucharze Seniorom „Świeć Betlejemska Gwiazdo”. To kolejna akcja charytatywna organizowana przez brać kucharską z całego kraju. Podopieczni domów seniora, domów pomocy społecznej oraz szpitali rehabilitacyjnych ze Śląska Cieszyńskiego będą mogli przy kolacji wigilijnej wysłuchać koncertu świątecznego duetu operowego i operetkowego – Anny Jakiesz-Błasiak i Mikołaja Króla.

przeczytaj całość

Kuchnia Polska w Tradycji Świąt Bożego Narodzenia

8 grudnia 2017
Miejsce: Centrum Techniki Kulinarnej Dora Metal w Warszawie
Organizator: Grupa Dora Metal, Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego w Warszawie, OSSKiC i Akademia Kawy Apro – Trade

8 grudnia Grupa Dora Metal, Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego w Warszawie, OSSKiC i Akademia Kawy Apro – Trade zapraszają do udziału w 9. Ogólnopolskim Konkursie Szkół Gastronomicznych Kuchnia Polska w tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz w 3. Ogólnopolskiej „Olimpiadzie Kawy®”.

przeczytaj całość

Monin Cup Junior 2017

7 grudnia 2017
Miejsce: Warszawa
Organizator: SCM Poland

7 grudnia w Warszawie odbędzie się 5. Ogólnopolski Konkurs Barmański Monin Cup Junior 2017. Konkurs ten jest przeznaczony dla młodych barmanów ze szkół gastronomicznych z całej Polski. Uczestnicy walczyć będą o cenne nagrody wykonując na scenie koktajle bezalkoholowe zgodnie ze sztuką barmańską i zgłoszoną autorską recepturą.

przeczytaj całość

Spotkanie wigilijne Euro-Toques Polska

5 grudnia 2017
Miejsce: Hotel Sander w Rąbieniu AB
Organizator: Euro-Toques Polska

Zarząd Euro-Toques Polska zaprasza wszystkich członków oraz sympatyków stowarzyszenia na wigilijne spotkanie, które odbędzie się 5 grudnia w hotelu Sander w Rąbieniu AB (15 min. od centrum Łodzi).

przeczytaj całość

Walny Zjazd Członków OSSKiC

2 grudnia 2017
Miejsce: Warszawa
Organizator: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni

2 grudnia w Hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie odbędzie się Walny Zjazd Członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni połączony z uroczystą Kolacją Wigilijną.

przeczytaj całość

Smakuj Trójmiasto Christmas Edition

2 grudnia 2017
Miejsce: Gdańsk
Organizator: Food Brand

2-3 grudnia w Gdańsku odbędzie się największy trójmiejski festiwal kulinarny – Smakuj Trójmiasto Christmas Edition. W tym roku będzie to edycja wyjątkowa nie tylko ze względu na świąteczny nastrój, ale również przez rozszerzoną formę festiwalu, który potrwa aż dwa dni w nowym, większym miejscu. Poradnik Restauratora jest patronem medialnym tego wydarzenia.

przeczytaj całość

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Nikodem Pankowiak

tel. (61) 851 37 08
nikodemp@poradnikrestauratora.com.pl