Kalendarium | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 19 rok na rynku

Wybierz datę

Dorszowe Żniwa

30 czerwca 2017
Miejsce: Gniew
Organizator: Krzysztof Szulborski/Stowarzyszenie Kucharzy Polskich, przy współpracy z Mariuszem Gachewiczem/ Hotel Zamek Gniew w Gniewie.

30 czerwca, w Zamku w Gniewie, odbędzie się 14. edycja Dorszowych Żniw, czyli Mistrzostw Polski w Potrawach z Ryb Morskich.

przeczytaj całość

3. Międzynarodowy Festiwal Kuchni Dworskiej

24 czerwca 2017
Miejsce: Szczawno-Zdrój
Organizator: Restauracja Babinicz i Kompleks Dworzysko w Szczwnie – Zdroju, Ryszard Tomaszewski, Wojciech Harapkiewicz, Waldemar Hołówka

Waldemar Hołówka i Wojciech Harapkiewicz oraz Kompleks Dworzysko Restauracja Babinicz w Szczawnie Zdroju zapraszają 24 czerwca do Dworzyska w Szczawnie Zdroju, gdzie odbędzie się 3. Międzynarodowy Festiwal Kuchni Dworskiej – 3. edycja Dań Dworskiej Kuchni Myśliwskiej.

przeczytaj całość

Wielkopolski Kucharz Roku 2017. Konkurs im. Rafała Jelewskiego

9 czerwca 2017
Miejsce: Pałac Tłokinia k. Kalisza
Organizator: Joanna Ochniak

9 czerwca w Pałacu Tłokinia k. Kalisza odbędzie się konkurs – Wielkopolski Kucharz Roku 2016. Konkurs im. Rafała Jelewskiego. Celem konkursu jest odkrywanie, poznanie i zaprezentowanie kulinarnych tradycji Wielkopolski w jej współczesnej aranżacji, zgodnej z obowiązującymi światowymi trendami, jak również stworzenie okazji do spotkania kucharzy, wymiany poglądów i porównania profesjonalnych umiejętności.

przeczytaj całość

Targi FoodExpo w Gdańsku

7 czerwca 2017
Miejsce: Gdańsk, AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe
Organizator: Międzynarodowe Targi Gdańskie

Rynkowe nowości, przegląd trendów w branży gastronomicznej, innowacyjne rozwiązania - tak zapowiadają się Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO, które odbędą się w dniach 7-9 czerwca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku. To znakomita okazja do branżowych spotkań i nawiązywania kontaktów z producentami i dostawcami produktów, sprzętu i wyposażenia dla biznesu gastronomicznego.

przeczytaj całość

Liderzy gościnności w Europie Centralnej i W.N.P.

5 czerwca 2017
Miejsce: Praga
Organizator: International Business Council

W dniach 5-6 czerwca 2017 r. w czeskiej Pradze odbędzie się V edycja Szczytu Liderów Gościnności – branżowego spotkania najważniejszych postaci branży hotelowej Europy Centralnej i W.N.P.

przeczytaj całość

8. edycja Festiwalu Beskidzkie Kociołki

4 czerwca 2017
Miejsce: Żywiec
Organizator: Henryk Cieślar i Wiesław Wróblewski

4 czerwca w Żywcu w Amfiteatrze pod Grojcem odbędzie się 8. edycja Festiwalu Beskidzkie Kociołki dla profesjonalistów i amatorów. Natomiast dla szkół gastronomicznych jak co roku w Czeskiej Republice na Zaolziu w Kosarzyskach – 20 maja.

przeczytaj całość

9. Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś

3 czerwca 2017
Miejsce: Jachranka hotel Windsor****
Organizator: Stefan Birek

Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś to już 9 edycja ogólnopolskiego konkursu kulinarnego skierowanego do kucharzy profesjonalnych oraz uczniów szkół gastronomicznych. Celem konkursu jest propagowanie polskiej sztuki kulinarnej, łączenie kulinarnych tradycji ze współczesnością oraz promowanie producentów polskiej żywności.

przeczytaj całość

14. Lubelskie Smaki 2017

3 czerwca 2017
Miejsce: Targi Lublin w Lublinie
Organizator: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Departament Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, organizuje 14. edycję konkursu Lubelskie Smaki 2017 pod hasłem ”Kuchnia polska”. Nad doradztwem merytorycznym będzie czuwać Stowarzyszenie Euro-Toques Polska oraz Stowarzyszenie Lubelskich Kucharzy. Konkurs odbędzie się 3 czerwca podczas Targów Lublin w Lublinie (godz. 8.30-18.00). Konkurs ma charakter ogólnopolski, skierowany jest do zawodowych kucharzy oraz młodzieży kształcącej się w zawodzie kucharza.

przeczytaj całość

Targi Pyszna Polska 2017

2 czerwca 2017
Miejsce: Wrocław, Hala Stulecia
Organizator: Targi Wrocławskie

2-4 czerwca we wrocławskiej Hali Stulecia odbędą się targi gastronomiczno-hotelarskie Magdy Gessler – Pyszna Polska 2017.

przeczytaj całość

Mistrzostwa Polski Kelnerów - Junior Waiter 2017

2 czerwca 2017
Miejsce: Nadarzyn
Organizator: Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika

1-3 czerwca podczas targów gastronomicznych Warsaw Food Expo w Nadarzynie odbędą się Mistrzostwa Polski Hydrosommelierów- Hydrosommelier roku 2017 i Mistrzostwa Polski Kelnerów - Junior Waiter 2017.

przeczytaj całość

Strony

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Nikodem Pankowiak

tel. (61) 851 37 08
nikodemp@poradnikrestauratora.com.pl