Kongres Szefów Kuchni - rejestracja | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 19 rok na rynku

Kongres Szefów Kuchni - rejestracja

11 października, w Centrum MT Polska, na ulicy Marsa 56C w Warszawie odbędzie się Kongres Szefów Kuchni. Osoby, które dokonały rejestracji w panelu kongresu i otrzymały potwierdzenie są uczestnikami i nie potrzebują zaproszenia. Osoby, które otrzymały zaproszenie powinny się zarejestrować. Rejestracja będzie otwarta dla osób z zaproszeniami do 9 października, dla osób bez zaproszeń pozostało jeszcze tylko 50 miejsc. Poradnik Restauratora jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Kategoria
Wydarzenia
Tagi
Data dodania
13 września 2017
Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!

Galeria


Podobne artykuły

Warszawski Festiwal Kulinarny „Rośliny, Owady i Miód” już za nami

22 września 2017

8-10 września w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego odbył się 1. Warszawski Festiwal Kulinarny „Rośliny, Owady i miód”. W wydarzeniu wzięło udział ponad 7 tysięcy osób.

przeczytaj całość

Follow the Senses. Podążaj za zmysłami

21 września 2017

W Warszawie, w restauracji Senses trwa gastronomiczna rewolucja. Andrea Camastra pracuje nad kuchnią przyszłości. Do swojego nowego projektu „note by note” zaprosił go Herve This – ojciec kuchni molekularnej współpracujący do tej pory z gwiazdami takimi jak Pierre Gagnaire, Ferran Adrià, Heston Blumenthal. Andrea został ambasadorem nowego projektu i napisał wstęp do książki swojego mistrza „La cuisine note à note en douze questions souriantes”, gdzie wyjaśnia tę nowatorską metodę komponowania nut smakowych pozyskanych z wybitnej jakości produktów. Wywiad z Andreą znajduje się również w ostatnim prestiżowym magazynie Le Chef.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Nikodem Pankowiak

tel. (61) 851 37 08
nikodemp@poradnikrestauratora.com.pl