Monobloki Kromet | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 19 rok na rynku

Monobloki Kromet

Firma Kromet to jedyny polski producent monobloków. Głównymi zaletami wielokrotnie nagradzanych monobloków marki Kromet jest wysoka jakość i ergonomia produktu, a także elastyczność producenta, u którego każdy Klient jest w stanie dobrać sprzęt według własnych potrzeb. Monoblok to prestiż dla kuchni o najwyższych standardach. Dobrze zaprojektowany, powinien stanowić serce kuchni, ponieważ decyduje o jej funkcjonalności i wydajności. Zarówno wybór odpowiednich modułów, jak i ich kompozycja zawsze muszą być poparte fachowym doradztwem. Należy pamiętać, że wyposażenie kuchni zależy nie tylko od rodzaju obiektu gastronomicznego, ale również od systemu obsługi Klienta.

Kromet Sp. z o.o.
ul. Pocztowa 30
66-600 Krosno Odrzańskie
tel. 68 383 53 24
www.kromet.com.pl 

 

Kategoria
Nowości
Tagi
Data dodania
9 marca 2017
Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!

Galeria


Podobne artykuły

Naturalna Ice Tea marki Herbapol

26 maja 2017

Wraz ze zbliżającym się latem, klienci częściej będą szukać produktów, które dostarczą orzeźwienia w upalne dni. Marka Herbapol wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i w ofercie dla kanału gastronomicznego proponuje Naturalną Ice Tea, najwyższej jakości napój herbaciany na bazie czarnej i zielonej herbaty, produkowany w czterech wyrazistych smakach – brzoskwinia, cytryna, zielona herbata z cytryną i miętą oraz zielona herbata z miodem.

przeczytaj całość

AvikoPRO - mobilna aplikacja dla profesjonalistów

9 maja 2017

Pobierz najnowszą aplikację AvikoPRO za darmo z Google Play lub App Store i zyskaj łatwy dostęp do: kulinarnych inspiracji i pomysłów, jak uatrakcyjnić menu, mobilnego katalogu produktów Aviko i aktualności Aviko.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Nikodem Pankowiak

tel. (61) 851 37 08
nikodemp@poradnikrestauratora.com.pl