Rozdanie Plakiet Przewodnika Michelin w Warszawie | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Rozdanie Plakiet Przewodnika Michelin w Warszawie

W tym roku Przewodnik Michelin po raz pierwszy w historii zaprojektował i wykonał dla polskich restauracji dekoracyjne Plakiety Przewodnika Michelin, które wyeksponowane w restauracjach mają za zadanie ułatwić klientom identyfikację miejsc, wyróżnionych w Przewodniku Michelin Main Cities of Europe 2017.

W związku z tym 4 grudnia w hotelu InterContinental Warszawie odbyło się wręczenie Plakiet Przewodnika Michelin 2017 zorganizowane przez Prezydenta Akademia Gastronomiczna w Polsce Macieja Dobrzynieckiego - partnera Przewodnika Michelin. Uroczysta kolacja odbyła się w restauracji Platter by Karol Okrasa.

Natomiast 5 grudnia w Urzędzie Miasta Krakowa o godz. 19 odbędzie się oficjalna kolacja podczas której wyróżnione w przewodniku restauracje odbiorą te historyczne wyróżnienia. Potem  spotkanie w  restauracji Kogel Mogel.

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Wydarzenia
Tagi
Data dodania
5 grudnia 2017

Podobne artykuły

150. kawiarnia Costa Coffee w Polsce

17 lipca 2018

16 lipca z okazji otwarcia 150. kawiarni Costa Coffee w Polsce, w nowo otwartym lokalu w dawnym Domu Towarowym Smyk (obecnie Cedet) odbyło się śniadanie prasowe.

przeczytaj całość

Siedem doskonałych duetów, czyli… JACK&BURGER

17 lipca 2018

Już po raz piąty, w restauracjach hoteli Sheraton, Westin i Marriott trwa festiwal JACK&BURGER. Siedem burgerów, których receptury opracował szef kuchni Sheraton Warszawa - Marcin Sasin, serwowanych jest ze specjalnie do nich dobranymi whiskey z rodziny Jack Daniel’s.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Nikodem Pankowiak

tel. (61) 851 37 08
nikodemp@poradnikrestauratora.com.pl