Rozdanie Plakiet Przewodnika Michelin w Warszawie | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 19 rok na rynku

Rozdanie Plakiet Przewodnika Michelin w Warszawie

W tym roku Przewodnik Michelin po raz pierwszy w historii zaprojektował i wykonał dla polskich restauracji dekoracyjne Plakiety Przewodnika Michelin, które wyeksponowane w restauracjach mają za zadanie ułatwić klientom identyfikację miejsc, wyróżnionych w Przewodniku Michelin Main Cities of Europe 2017.

W związku z tym 4 grudnia w hotelu InterContinental Warszawie odbyło się wręczenie Plakiet Przewodnika Michelin 2017 zorganizowane przez Prezydenta Akademia Gastronomiczna w Polsce Macieja Dobrzynieckiego - partnera Przewodnika Michelin. Uroczysta kolacja odbyła się w restauracji Platter by Karol Okrasa.

Natomiast 5 grudnia w Urzędzie Miasta Krakowa o godz. 19 odbędzie się oficjalna kolacja podczas której wyróżnione w przewodniku restauracje odbiorą te historyczne wyróżnienia. Potem  spotkanie w  restauracji Kogel Mogel.

Kategoria
Wydarzenia
Tagi
Data dodania
5 grudnia 2017
Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!

Galeria


Podobne artykuły

8. Lodziarskie Mistrzostwa Świata w Rimini

15 grudnia 2017

20 stycznia 2018 r. w Rimini rozpocznie się ósma edycja Lodziarskich Mistrzostw Świata (Coppa del Mondo della Gelateria). W trwającym cztery dni konkursie (20-23 stycznia) uczestniczyć będzie 12 ekip z całego świata. W tym gronie znajdzie się także drużyna z Polski.

przeczytaj całość

Wigilie firmowe cennym źródłem zarobku dla restauratorów

15 grudnia 2017

Jak wynika z badania „Plany pracodawców” przeprowadzonego przez Instytut Badawczy Randstad, 82% polskich przedsiębiorców szykuje dla swoich podwładnych bożonarodzeniowe niespodzianki. Największą popularnością wciąż cieszą się tzw. christmas party - na zorganizowanie firmowego spotkania świątecznego zdecydowało się w tym roku 40% pracodawców. Na jednego pracownika większość firm wyda od 100 do 300 zł. Wigilie firmowe coraz częściej organizowane są poza miejscem codziennej pracy, głównie w restauracjach lub pubach, gdzie łatwiej o swobodny nastrój.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Nikodem Pankowiak

tel. (61) 851 37 08
nikodemp@poradnikrestauratora.com.pl