Rozdanie Plakiet Przewodnika Michelin w Warszawie | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Rozdanie Plakiet Przewodnika Michelin w Warszawie

W tym roku Przewodnik Michelin po raz pierwszy w historii zaprojektował i wykonał dla polskich restauracji dekoracyjne Plakiety Przewodnika Michelin, które wyeksponowane w restauracjach mają za zadanie ułatwić klientom identyfikację miejsc, wyróżnionych w Przewodniku Michelin Main Cities of Europe 2017.

W związku z tym 4 grudnia w hotelu InterContinental Warszawie odbyło się wręczenie Plakiet Przewodnika Michelin 2017 zorganizowane przez Prezydenta Akademia Gastronomiczna w Polsce Macieja Dobrzynieckiego - partnera Przewodnika Michelin. Uroczysta kolacja odbyła się w restauracji Platter by Karol Okrasa.

Natomiast 5 grudnia w Urzędzie Miasta Krakowa o godz. 19 odbędzie się oficjalna kolacja podczas której wyróżnione w przewodniku restauracje odbiorą te historyczne wyróżnienia. Potem  spotkanie w  restauracji Kogel Mogel.

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Wydarzenia
Tagi
Data dodania
5 grudnia 2017

Podobne artykuły

Ernest Jagodziński – polski finalista w konkursie Les Chefs en Or

22 października 2018

Konkurs kulinarny Les Chefs en Or odbędzie się już za 21 dni! Poprzednio zaprezentowaliśmy sylwetkę utalentowanego Emila Guzika, tegorocznego finalisty w kategorii Uczeń. Poniżej przedstawiamy drugiego reprezentanta, Ernesta Jagodzińskiego, który wraz z pomocnikiem Łukaszem Daszyńskim przygotowuje się obecnie w Instytucie Kulinarnym Transgourmet do walki o tytuł najlepszego profesjonalnego kucharza.

przeczytaj całość

Spotkanie z SelfCookingCenter w zamku Topacz

22 października 2018

25 października w Zamku Topacz pod Wrocławiem odbędzie się druga edycja konkursu dla młodych szefów kuchni. Adepci sztuki kulinarnej zmierzą się tym razem z kuchnią wegańską.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Anita Kubiak

tel. (61) 851 37 08
anitak@poradnikrestauratora.com.pl